Konuk Yorumları

-  İzmir’de güzel yemekler, kalite ve eğlencenin doğru adresi Meyhane Endülüs, inşaat ve gayrimenkul işleri yapan Şinasi Daşdemir ve Nebi Müjdealan’ın bir şakalaşması sırasında doğdu. İşleri gereği sık sık iş yemekleri düzenleyen ikili, şakayla karışık “Kendimize bir restoran açalım, hem misafirlerimizi ağırlayalım, hem de bunun ticaretini yapalım” şeklindeki şakalaşmaları gerçek oluverdi. (Gurme Rehberi)

-  İzmir Alsancakta her aksam fasıl programı sunan güzel bir meyhanenin ismi (Ekşi Sözlük)

-  izmir de gerçek anlamdaki meyhanelerden biridir... sıkışık tahta masaları, kulağınıza dayanacak kadar yakın duran klarnet, minik tabaklardaki leziz mezeler... birbirine karışan hoş sohbetler... masadan masaya uzanan nameler, havalarda buluşup masaya vurarak sonlandırılar kadeh tokuşturmalar... keyiflidir, sıcaktır... evin meyhane olur, meyhanen evin... (Ekşi Sözlük)

-  Yılların Endülüs’ü. Eğlence ve hizmet kalitesi değişmiyor. Hizmette aksayan bir şey olmuyor. Çalışanlar ve işletenleri ilgili. (Sadık Dinler Foursquare)

-  Bir İzmir klasiği, fasıl dinlemek için en iyi meyhane. (Mustafa Ayar  Foursquare)

-  Izmirin en iyi fasıl mekanı. Mezeler yemekler sahne servis herşey mükemmeldi  (Seyit Odabas Foursquare)

-  Alsancağin çizgisini hic bozmamış en eski meyhanelerinden biri , yemeklerin hepsi güzel ve garsonlar cok ilgili fasil ekibi de başarıli  (Sezi KALKANCI  Foursquare)

-  İster ailece, ister iş arkadaşlarıyla, rahat ve huzur içinde eğlenebileceğiniz bir mekan.  (Çağrı Foursquare)

-  Lezzet kalite birarada İzmirin en gözde mekanlarından kesinlikle gidilmesi gerekir. (Ercan Güler Foursquare)